Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 14.12.2023

AKTUALIZACJA

Nasza akcja na rzecz Końca Epoki Klatkowej odnosi niesamowite sukcesy! Jak dotąd ponad 3 miliony osób obejrzały międzynarodową wersję filmu DOMAGAMY SIĘ przedstawiającego wymagania Europejek i Europejczyków wobec Komisji Europejskiej. 

Kampania pojawiła się także w Brussel Times oraz na stronie głównej POLITICO.EU:

Strona główna Politico z naszymi banerami

Dziękujemy wszystkim, którzy jak dotąd obejrzeli nasze wideo. Im więcej osób je zobaczy, tym większą presję odczuje Komisja Europejska, by dotrzymać swojej obietnicy. Nie osiadajmy na laurach!

Przyłącz się do naszej nowej międzynarodowej akcji na rzecz Końca Epoki Klatkowej. Chcemy zgromadzić tysiące głosów poparcia, by Komisja Europejska otrzymała wyraźny i głośny komunikat: NATYCHMIAST opublikujcie projekt zakazu hodowli klatkowej.

Każdy głos jest ważny. Udostępnij ten film swoim bliskim i znajomym oraz napisz czego życzysz zwierzętom zamkniętym w klatkach. W postach użyj tagu #EndTheCageAge.

 

Wideo zostało przygotowane z udziałem założycieli i założycielek Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej Koniec Epoki Klatkowej - End the Cage Age, której misją jest wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt w klatkach. W komitecie znajdziemy także reprezentantkę Polski - kraju, w którym hoduje się więcej zwierząt w klatkach niż jest mieszkańców – jest to Małgorzata Szadkowska, prezeska Compassion in World Farming Polska.

Czego się domagamy?

  • DOMAGAMY SIĘ końca okrutnych klatek.
  • DOMAGAMY SIĘ szacunku dla demokracji.
  • DOMAGAMY SIĘ pustych klatek, nie pustych obietnic.
Świnie w hodowli intensywnej

Pomimo naszych nacisków, konsultacji społecznych, zebranych dowodów naukowych i uzyskania zielonego światła od własnego organu kontrolnego, Komisja Europejska milczy w sprawie obiecanego projektu wycofania klatek z hodowli zwierząt. Dlatego musimy działać i nie ustawać w wywieraniu presji na Komisję.

Znacząca większość Polek i Polaków popiera zakaz klatek. Okaż swoje poparcie i udostępnij nasze wideo swoim bliskim i znajomym.

Razem położymy kres Epoce Klatkowej!

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).