Ikona wyszukiwania

Podpisz petycję

Zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do polityków – to wszystko, żeby pokazać społeczne poparcie dla poprawy losy zwierząt. My prowadzimy rozmowy, ale to dzięki Waszemu zainteresowaniu i poparciu politycy zaczynają się z nami liczyć. Widzą bowiem, że nie chodzi tylko o żądanie organizacji pozarządowej, ale o tysiące ludzi kierujących się współczuciem.

Aby przejść do strony petycji, kliknij na zdjęcie albo tytuł. Jeśli chcesz pomóc nam zbierać podpisy, możesz pobrać pdf z petycją gotową do wydrukowania.

79617 Andrew Skowron 2

Karpie mają przerybane!

Sprzedaż żywych karpi powoduje ich ogromne cierpienie, ale to, że ryby nie reagują na ból krzykiem, nie oznacza, że go nie czują! Dlatego domagamy się wprowadzenia zakazu sprzedaży żywych ryb.

Chow Przemyslowy Zrodłem Pandemii

Koniec hodowli przemysłowej pilnie potrzebny

Hodowla przemysłowa to główna przyczyna globalnego cierpienia zwierząt oraz dominująca przyczyna kryzysu klimatycznego i możliwa przyczyna kolejnego kryzysu pandemicznego. Musimy zakończyć chów przemysłowy: dla zwierząt, naszego zdrowia, przyszłości naszych dzieci i dla planety.

Locha w kojcu indywidualnym

Przekleństwo bycia matką

Prawie milion świń zamyka się każdego roku w wąskich metalowych klatkach, tylko dlatego, że są matkami. Kojce są tak ciasne, że zwierzęta nie są w stanie nawet się obrócić. Apelujemy o wprowadzenie zakazu stosowania klatek w hodowli świń.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

Zwierzęta w transporcie

Stop transportowi żywych zwierząt

Komisja Europejska jest obecnie współwinna ogromnemu okrucieństwu wobec zwierząt, jakim są długodystansowe transporty żywych zwierząt. Podpisz petycję i zaapeluj, aby Komisja podjęła działania.​

P5292537 2

Szokująca prawda o certyfikatach ryb

Cierpienie ryb w hodowli przemysłowej i ryb dziko żyjących podczas połowu jest dobrze przed nami ukryte. Zaapeluj do dyrektorów organizacji certyfikujących produkty rybne, żeby zachęcić ich do wprowadzenia lub wzmocnienia norm w zakresie dobrostanu ryb.​

 

 

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).