Ikona wyszukiwania

Zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do polityków – to wszystko, żeby pokazać społeczne poparcie dla poprawy losy zwierząt. My prowadzimy rozmowy, ale to dzięki Waszemu zainteresowaniu i poparciu politycy zaczynają się z nami liczyć. Widzą bowiem, że nie chodzi tylko o żądanie organizacji pozarządowej, ale o tysiące ludzi kierujących się współczuciem.

Aby przejść do strony petycji, kliknij na zdjęcie albo tytuł. Jeśli chcesz pomóc nam zbierać podpisy, możesz pobrać pdf z petycją gotową do wydrukowania.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).