Search icon

Podpisz petycję

Zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do polityków – to wszystko, żeby pokazać społeczne poparcie dla poprawy losy zwierząt. My prowadzimy rozmowy, ale to dzięki Waszemu zainteresowaniu i poparciu politycy zaczynają się z nami liczyć. Widzą bowiem, że nie chodzi tylko o żądanie organizacji pozarządowej, ale o tysiące ludzi kierujących się współczuciem.

Aby przejść do strony petycji, kliknij na zdjęcie albo tytuł. Jeśli chcesz pomóc nam zbierać podpisy, możesz pobrać pdf z petycją gotową do wydrukowania.

Chow Przemyslowy Zrodłem Pandemii

Koniec hodowli przemysłowej pilnie potrzebny

Hodowla przemysłowa to główna przyczyna globalnego cierpienia zwierząt oraz dominująca przyczyna kryzysu klimatycznego i możliwa przyczyna kolejnego kryzysu pandemicznego. Musimy zakończyć chów przemysłowy: dla zwierząt, naszego zdrowia, przyszłości naszych dzieci i dla planety.

Locha w kojcu indywidualnym

Przekleństwo bycia matką

Prawie milion świń zamyka się każdego roku w wąskich metalowych klatkach, tylko dlatego, że są matkami. Kojce są tak ciasne, że zwierzęta nie są w stanie nawet się obrócić. Apelujemy o wprowadzenie zakazu stosowania klatek w hodowli świń.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

antybiotyki-140.jpg

Ratujmy nasze antybiotyki

Stosowanie antybiotyków na fermach zwierząt wymyka się spod kontroli. Prowadzi to do globalnego kryzysu związanego z opornością na antybiotyki. Już teraz w UE umiera z tego powodu 25 000 osób rocznie.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

Zwierzęta w transporcie

Stop transportowi żywych zwierząt

Komisja Europejska jest obecnie współwinna ogromnemu okrucieństwu wobec zwierząt, jakim są długodystansowe transporty żywych zwierząt. Podpisz petycję i zaapeluj, aby Komisja podjęła działania.​

P5292537 2

Okrutny sekret przemysłowej hodowli ryb

Miliony ryb cierpią po cichu na ogromnych podwodnych fermach w całej Europie. Umierają w okrutny sposób, niezgodny z europejskim prawem. Te ryby potrzebują Twojej pomocy.​