Search icon

Podpisz petycję

Zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do polityków – to wszystko, żeby pokazać społeczne poparcie dla poprawy losy zwierząt. My prowadzimy rozmowy, ale to dzięki Waszemu zainteresowaniu i poparciu politycy zaczynają się z nami liczyć. Widzą bowiem, że nie chodzi tylko o żądanie organizacji pozarządowej, ale o tysiące ludzi kierujących się współczuciem.

Aby przejść do strony petycji, kliknij na zdjęcie albo tytuł. Jeśli chcesz pomóc nam zbierać podpisy, możesz pobrać pdf z petycją gotową do wydrukowania.

Przekleństwo bycia matką  

Przekleństwo bycia matką

Prawie milion świń zamyka się każdego roku w wąskich metalowych klatkach, tylko dlatego, że są matkami. Kojce są tak ciasne, że zwierzęta nie są w stanie nawet się obrócić. Apelujemy o wprowadzenie zakazu stosowania klatek w hodowli świń.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

Ratujmy nasze antybiotyki  

Ratujmy nasze antybiotyki

Stosowanie antybiotyków na fermach zwierząt wymyka się spod kontroli. Prowadzi to do globalnego kryzysu związanego z opornością na antybiotyki. Już teraz w UE umiera z tego powodu 25 000 osób rocznie.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

Kury hodowane w klatkach.  

Stop klatkom dla kur

Tak zwane klatki wzbogacone, mimo że lepsze od klatek bateryjnych, nadal nie pozwalają kurom na wyrażanie naturalnych zachowań. W końcu klatka zawsze będzie klatką.

Pobierz pdf z petycją tutaj.

Koniec Epoki Klatkowej   

Koniec Epoki Klatkowej

Większe, wzbogacone, legalne – klatki to wciąż klatki. Dlatego Compassion In World Farming podjęło decyzję o rozpoczęciu nowej kampanii. Przyłącz się do niej.

Pobierz pdf z petycją tutaj.