Ikona wyszukiwania

Podpisz petycję

Zbieramy podpisy pod petycjami, wysyłamy listy do polityków – to wszystko, żeby pokazać społeczne poparcie dla poprawy losy zwierząt. My prowadzimy rozmowy, ale to dzięki Waszemu zainteresowaniu i poparciu politycy zaczynają się z nami liczyć. Widzą bowiem, że nie chodzi tylko o żądanie organizacji pozarządowej, ale o tysiące ludzi kierujących się współczuciem.

Aby przejść do strony petycji, kliknij na zdjęcie albo tytuł. Jeśli chcesz pomóc nam zbierać podpisy, możesz pobrać pdf z petycją gotową do wydrukowania.

Koniec hodowli przemysłowej pilnie potrzebny

Hodowla przemysłowa to główna przyczyna globalnego cierpienia zwierząt oraz dominująca przyczyna kryzysu klimatycznego i możliwa przyczyna kolejnego kryzysu pandemicznego. Musimy zakończyć chów przemysłowy: dla zwierząt, naszego zdrowia, przyszłości naszych dzieci i dla planety.

Działaj teraz
1. Koniec hodowli przemysłowej pilnie potrzebny

Stop transportowi żywych zwierząt

Komisja Europejska jest obecnie współwinna ogromnemu okrucieństwu wobec zwierząt, jakim są długodystansowe transporty żywych zwierząt oraz ich eksport poza granice UE. Podpisz petycję i zaapeluj, aby Komisja podjęła działania.​

Działaj teraz
2. Stop transportowi żywych zwierząt

Karpie mają przerybane!

Sprzedaż żywych karpi powoduje ich ogromne cierpienie, ale to, że ryby nie reagują na ból krzykiem, nie oznacza, że go nie czują! Dlatego domagamy się wprowadzenia zakazu sprzedaży żywych ryb.

Działaj teraz
3. Karpie mają przerybane!

Zakończ cierpienie łososi!

Zdeformowane. Chore. Żywcem jedzone przez pasożyty. Nasze szokujące nowe śledztwo ze szkockich ferm ujawnia niezliczoną liczbę łososi cierpiących każdego roku w podwodnych klatkach. Zażądaj z nami moratorium, aby zatrzymać lekkomyślną ekspansję hodowli łososia.

Działaj teraz
4. Zakończ cierpienie łososi!

Szokująca prawda o certyfikatach ryb

Cierpienie ryb w hodowli przemysłowej i ryb dziko żyjących podczas połowu jest dobrze przed nami ukryte. Zaapeluj do dyrektorów organizacji certyfikujących produkty rybne, żeby zachęcić ich do wprowadzenia lub wzmocnienia norm w zakresie dobrostanu ryb.​

Działaj teraz
5. Szokująca prawda o certyfikatach ryb
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).