Ikona wyszukiwania

Kontakt

Fundacja Compassion in World Farming Polska
Marszałkowska 28 A / 15
00-576 Warszawa
Polska

Tel: +48 22 428 23 56 

Ponieważ w związku z aktualną sytuacją w Polsce nasz zespół obecnie pracuje zdalnie, będziemy wdzięczni za kontakt z nami za pomocą formularza e-mail. Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności i bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.

Kontakt dla mediów

Jakub Belina-Brzozowski
jakub.belina-brzozowski@ciwf.pl
Tel: +48 882 512 123

Polityka prywatności

Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o działalności Compassion In World Farming Polska, zapisz się na nasz newsletter.

Każdemu przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych. Możesz dokonywać aktualizacji, sprostowania, uzupełnienia oraz zmiany swoich danych osobowych w drodze bezpośredniego poinformowania Fundacji o zaistniałych zmianach.

Skontaktuj się

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają tu zastosowanie Polityka Prywatności Google i Warunki korzystania z usług Google.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).