Ikona wyszukiwania

Kim jesteśmy?

Od ponad 50 lat działamy na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt hodowlanych

Nasza fundacja działa w 13 krajach na całym świecie. Powstaliśmy w czasach, kiedy hodowla przemysłowa zaczynała wypierać małe gospodarstwa rolne i kiedy prawie nikt nie zdawał sobie sprawy ze skali zła, jakie za sobą niesie. Walczyliśmy o dobrostan zwierząt hodowlanych w czasie, gdy mało kto przejmował się ich losem.

Hodowla przemysłowa jest największym okrucieństwem i źródłem cierpienia zwierząt na naszej planecie. Miliony istnień zamienionych w towar i maszyny produkcyjne, wegetujących w zamknięciu, w warunkach, które nie spełniają ich podstawowych potrzeb gatunkowych. Hodowla przemysłowa z niszczycielską siłą wpływa na ludzkie zdrowie, niekorzystne zmiany klimatyczne i dziką przyrodę.

Musimy to zakończyć. Musimy działać tu i teraz, zanim będzie za późno: dla zwierząt, ale też dla nas - ludzi, dla przyszłych pokoleń, dla całej planety. Dlatego bardzo potrzebujemy zaangażowania i wsparcia wielu ludzi – takich jak Ty.  

Czytaj więcej

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).