Search icon

Kampanie

Koniec Epoki Klatkowej

Czytaj więcej

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że spot "Czas na decyzję", nakręcony w ramach naszej kampanii Koniec Epoki Klatkowej, zdobył nagrodę na festiwalu EVCOM
oraz na Złotą Tarczę, czyli 1 miejsce na III Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych 17 celów!

WIĘKSZE, WZBOGACONE, LEGALNE – KLATKI TO WCIĄŻ KLATKI.

Dlatego Compassion In World Farming podjęło decyzję o rozpoczęciu nowej kampanii. Kampanii o wiele mówiącej nazwie – Koniec Epoki Klatkowej. Z pewnością jest to ambitne i trudne zadanie, ale chcemy, aby klatki zniknęły z hodowli wszystkich zwierząt hodowlanych. Dlatego we wrześniu 2018 roku wystartowaliśmy również z historyczną akcją - w całej Europie chcemy zebrać milion podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską, w której wzywamy Komisję Europejską do wprowadzenia zakazu niehumanitarnego traktowania zwierząt gospodarskich! Dołącz do nas już dziś i Zakończ Epokę Klatkową!

PODPISZ EIO

 

Dołącz do nas

Współpracujemy z politykami, decydentami i społeczeństwem. Będziemy jednak potrzebować także Twojej pomocy i poparcia! Wiemy, że zmiana nie nastąpi z dnia na dzień, ale wspólnie możemy doprowadzić do tego, że miliony zwierząt przestaną cierpieć. Potwierdzają to nasze dotychczasowe sukcesy. Każdy kolejny krok przybliża nas do celu – świata, w którym zwierzęta mają godne życie i nie cierpią na fermach przemysłowych. Chcesz pomóc? Zapisz się na nasz newsletter!

Czytaj więcej