Ikona wyszukiwania

Wspierają nas

W nasze kampanie angażują się także znane z kina, telewizji i teatru, wspaniałe osoby o wielkim sercu. Poznajcie nasze gwiazdy!

Zuza Kołodziejczyk

Modelka Zuza Kołodziejczyk w błękitnej koszulce Compassion in World Farming

Modelka i influencerka Zuza Kołodziejczyk zaangażowała się w naszą globalną kampanię END.IT, aby zakończyć przemysłową hodowlę zwierząt. Modelka ponadto wspiera zakończenie hodowli klatkowej dla kur, cieląt, królików i świń w kampanii Koniec Epoki Klatkowej.

Paulina Holtz

malu_20170518-3347.jpg

Aktorka Paulina Holtz wzięła udział w naszej akcji "Jestem matką – współczuję", gdy w naszym przeprowadzonym na polskich fermach śledztwie ujawniliśmy, w jakich warunkach większość życia spędzają świnie-matki.

 

Maria Winiarska

malu_20170518-3301.jpg

Aktorka Maria Winiarska również wsparła akcję "Jestem matką – współczuję".

 

Magdalena Popławska

img_011.jpg

Aktorka Magdalena Popławska nie tylko dołączyła do Pauliny Holtz i Marii Winiarskiej, ale też użyczyła głosu rybom w naszym filmie promującym kampanię przeRYBAne.

 

Maciej Orłoś

malu19052018-2870.jpg

Dziennikarz Maciej Orłoś został twarzą naszej akcji "Ojcowie dla matek", zorganizowanej z okazji Dnia Matki w 2018 roku.

 

Mateusz Damięcki

malu41018-0151.JPG

Aktor Mateusz Damięcki był jedną z gwiazd, które pozwoliły nam zamknąć się w klatce podczas oficjalnej premiery naszej Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej Koniec Epoki Klatkowej.

 

Barbara Kurdej-Szatan

malu41018-0035.JPG

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan to druga z naszych wspaniałych gwiazd, które wsparły nas podczas startu Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

 

Zofia Zborowska

malu01050219jlip-89.JPG

Zosia Zborowska wsparła nas podczas Tygodnia Akcji i zbierania podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej.

 

Marta Dymek

CIWF Marta Dymek Moment (1) (1)

Marta Dymek - kucharka oraz autorka bloga i książek Jadłonomia - wsparła naszą kampanię Koniec Epoki Klatkowej zachęcając w krótkim filmiku do podpisania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

 

Diana Lelonek

CIWF Diana Lelonek Moment

Artystka Diana Lelonek (laureatka Paszportów Polityki w kategorii Sztuki Wizualne) zachęcała do podpisania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej Koniec Epoki Klatkowej.

 

SIKSA

Siksa2popr

Naszą Europejską Inicjatywę Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej wsparł także duet muzyczno-performerski SIKSA - na zdjęciu Alex Freiheit, połowa duetu.

 

DZIĘKUJEMY! ❤❤❤

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).