Search icon

Wspierają nas

W nasze kampanie angażują się także znane z kina, telewizji i teatru, wspaniałe osoby o wielkim sercu. Poznajcie nasze gwiazdy!

Paulina Holtz

malu_20170518-3347.jpg

Aktorka Paulina Holtz wzięła udział w naszej akcji "Jestem matką – współczuję", gdy w naszym przeprowadzonym na polskich fermach śledztwie ujawniliśmy, w jakich warunkach większość życia spędzają świnie-matki.

 

Maria Winiarska

malu_20170518-3301.jpg

Aktorka Maria Winiarska również wsparła akcję "Jestem matką – współczuję".

 

Magdalena Popławska

img_011.jpg

Aktorka Magdalena Popławska nie tylko dołączyła do Pauliny Holtz i Marii Winiarskiej, ale też użyczyła głosu rybom w naszym filmie promującym kampanię przeRYBAne.

 

Maciej Orłoś

malu19052018-2870.jpg

Dziennikarz Maciej Orłoś został twarzą naszej akcji "Ojcowie dla matek", zorganizowanej z okazji Dnia Matki w 2018 roku.

 

Mateusz Damięcki

malu41018-0151.JPG

Aktor Mateusz Damięcki był jedną z gwiazd, które pozwoliły nam zamknąć się w klatce podczas oficjalnej premiery naszej Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej Koniec Epoki Klatkowej.

 

Barbara Kurdej-Szatan

malu41018-0035.JPG

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan to druga z naszych wspaniałych gwiazd, które wsparły nas podczas startu Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

 

Zofia Zborowska

malu01050219jlip-89.JPG

Zosia Zborowska wsparła nas podczas Tygodnia Akcji i zbierania podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej.

 

Marta Dymek

CIWF Marta Dymek Moment (1) (1)

Marta Dymek - kucharka oraz autorka bloga i książek Jadłonomia - wsparła naszą kampanię Koniec Epoki Klatkowej zachęcając w krótkim filmiku do podpisania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej.

 

Diana Lelonek

CIWF Diana Lelonek Moment

Artystka Diana Lelonek (laureatka Paszportów Polityki w kategorii Sztuki Wizualne) zachęcała do podpisania Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej Koniec Epoki Klatkowej.

 

SIKSA

Siksa2popr

Naszą Europejską Inicjatywę Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej wsparł także duet muzyczno-performerski SIKSA - na zdjęciu Alex Freiheit, połowa duetu.

 

DZIĘKUJEMY! ❤❤❤