Ikona wyszukiwania

Wyobraź sobie przyszłość, w której wszystkie zwierzęta hodowlane są traktowane ze współczuciem i szacunkiem. Wspólnie możemy to osiągnąć.

Rozważ przekazanie Compassion Polska darowizny w testamencie, która będzie przedłużeniem Twojego zaangażowania w zakończenie cierpienia zwierząt w hodowli przemysłowej.

Przekazanie darowizny w testamencie jest bardzo proste. Nawet jeśli posiadasz bliskich, możesz zapisać nam 1% czy nawet 10% swojego majątku. Wtedy Twoi najbliżsi otrzymają pozostałe 99 czy 90%.

Twoja darowizna pozwoli kontynuować naszą pracę nad zakończeniem cierpienia zwierząt hodowlanych i zapewnieniem im lepszej przyszłości.

Dlaczego warto?

Ze względu na funkcjonujące w naszym kraju prawo spadkowe, nie każdy decyduje się na spisanie testamentu. Pamiętaj, że nie musisz pozostawiać prawu decyzji o tym, kto odziedziczy Twój majątek.

Jeśli wolisz, możesz samodzielnie rozdzielić zebrane przez całe życie kosztowności między swoich najbliższych i organizację charytatywną, której cele wspierasz.

Jak przekazać darowiznę w testamencie?

Sporządzenie testamentu jest niezwykle łatwe, a przekazanie w nim darowizny nic Cię nie kosztuje. Jedyne, co musisz podać w testamencie to:

  • rodzaj darowizny, którą chcesz nam pozostawić (np. określona kwota lub odsetek majątku),
  • nazwa naszej organizacji: Fundacja Compassion In World Farming Polska,
  • numer KRS naszej organizacji: 0000484066.

Jeśli zdecydujesz się na przekazanie nam darowizny w testamencie, poinformuj nas o tym w wiadomości mailowej przesłanej na adres testament@ciwf.pl. Dzięki temu będziemy mogli serdecznie podziękować Ci za Twoją hojność.

Pozostańmy w kontakcie

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim osobom, które zdecydowały się na wykonanie wyjątkowego gestu, jakim jest pozostawienie darowizny w testamencie. Każdy datek, niezależnie od wielkości, przybliża nas do świata wolnego od cierpienia zwierząt.

Jeśli zastanawiasz się nad pozostawieniem datku, skontaktuj się z nami pod adresem testament@ciwf.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).