Ikona wyszukiwania

Nasze Raporty

Ptasia grypa: Tylko poważne reformy rolne mogą to zakończyć (2023)

Bez poważnych reform rolnictwa nie będzie możliwe powstrzymanie rozprzestrzeniania się ptasiej grypy i zmniejszenie ryzyka globalnej pandemii, ujawnia nasz nowy raport. 

Pobierz (PDF 3,20MB)

Więcej pieniędzy więcej mięsa (2023)

Więcej pieniędzy więcej mięsa: Dlaczego kraje o wysokich dochodach muszą zmienić swoją dietę - nasz nowy raport o redukcji spożycia produktów pochodzenia zwierzęcego.

Pobierz (PDF 3,04MB)

Nasze zdrowie a hodowla przemysłowa (2023)

Gdy cierpią zwierzęta, cierpimy wszyscy. Dowiedz się jak hodowla przemysłowa wpływa na nasze zdrowie.

Pobierz (PDF 3,63MB)

Nowe spojrzenie na akwakulturę w UE (2023)

Pełna wersja pionierskiego raportu, który pokazuje, że poprawa dobrostanu ryb hodowlanych jest kluczem do zmiany europejskiej akwakultury na bardziej zrównoważoną.

Pobierz (PDF 8,52MB)

Koniec Epoki Klatkowej / End the Cage Age (2023)

Obszerny raport przedstawiający sytuację zwierząt hodowanych w klatkach w Unii Europejskiej.

Pobierz (PDF 14,20MB)

Raport globalny (2022)

2022 był rokiem bezprecedensowych globalnych wyzwań, ale także nadziei dla zwierząt. Przeczytaj, jak wiele udało się nam dla nich osiągnąć.

Pobierz (PDF 0,75MB)

Raport EggTrack (2022)

Raport EggTrack, który pokazuje w jakim stopniu firmy - także polskie - realizują zobowiązania dotyczące wycofywania jaj pochodzących z hodowli klatkowej.

Pobierz (PDF 3,97MB)

Wizja sprawiedliwego rolnictwa i systemu żywnościowego (2022)

Pilnie potrzebujemy nowej wizji przyszłości dla żywności i rolnictwa, która poprawi zdrowie ludzkości i samej planety. Oto podstawy kluczowych tez naszej Wizji.

Pobierz (PDF 3,34MB)

Śledztwo na fermach loch (2022)

Raport przedstawia wyniki śledztwa przeprowadzonego na fermach świń w Polsce, Włoszech, Francji i Hiszpanii w okresie od lutego do maja 2022.

Pobierz (PDF 2,84MB)

Finansowanie przejścia na chów bezklatkowy w Europie (2022)

Raport „Finansowanie przejścia na chów bezklatkowy w Europie”, opracowany na zamówienie naszej fundacji przez Instytut Europejskiej Polityki Środowiskowej (IEEP).

Pobierz (PDF 2,91MB)
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).