Ikona wyszukiwania

Wybory 2023: Porównaj kandydatów

News Section Icon Opublikowane 02.10.2023

Nie wiesz na kogo zagłosować 15 października? Chcesz poznać stanowisko kandydujących partii w sprawie ochrony zwierząt oraz przyszłości polskiego rolnictwa?

Wejdź na stronę #WyboryDlaZwierząt2023! Znajdziesz na niej ranking i stanowiska partii dotyczące w kwestii postulatów zapewniających lepszą przyszłość zwierzętom i naszej planecie.

Strona to efekt naszej współpracy z pięcioma organizacjami działającymi na rzecz ochrony zwierząt gospodarskich w Polsce: Eurogroup, Otwarte Klatki, Green REV oraz Fundacja Alberta Schweitzera. 

Razem z milionami Polek i Polaków domagamy się ochrony najliczniejszej, a jednocześnie najczęściej pomijanej przez polityków i polityczki grupy zwierząt wykorzystywanych do produkcji żywności, odzieży lub celów gospodarskich. Sprzeciwiamy się hodowli przemysłowej wpływającej negatywnie na dobrostan ludzi, zwierząt i środowiska, jak również wspieramy zmianę systemu żywności na zrównoważony i roślinny.

 Misja akcji #WyboryDlaZwierząt2023

Wśród pytań prezentowanych na stronie znajdziecie między innymi Wasze 7 życzeń!

Niestety nadal czekamy na odpowiedzi wielu partii, które zignorowały kolejne prośby o przedstawienie swoich stanowisk w tak ważnej kwestii. Wśród nich znajdują się PiS, PO i Nowoczesna (razem w komitecie Koalicji Obywatelskiej) oraz PSL i Polska 2050 (razem kandydujące jako Trzecia Droga).

Zależy Ci na dobriu zwierząt? Zobacz kogo poprzeć 15.10! Przejść do strony z linku.
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).