Ikona wyszukiwania

Horror show nie tylko w Halloween

Press Release Section Icon 28.10.2016

Maskarada, zabawa i przerażające domy strachu z okazji Halloween? Organizacja CIWF Polska przypomina, że prawdziwe horrory dzieją się każdego dnia: na polskich fermach przemysłowych, gdzie hodowane są zwierzęta takie jak króliki, świnie czy kury.

W Polsce ginie prawie 900 000 000 zwierząt rocznie i większość z nich hodowana jest na wielkoprzemysłowych fermach podobnych do metalowych hangarów. 2 na 3 zwierząt pochodzi z takich właśnie ferm. Króliki stłoczone w ciasnych klatkach, kury upchnięte jedna na drugiej, świnie trzymane w kojcach, w których nie mogą się nawet obrócić. Zwierzęta hodowane w klatkach nigdy nie widzą słońca, nie oddychają świeżym powietrzem, nie mogą się swobodnie poruszać, ich podstawowe potrzeby nie są zaspokojone. Dlatego CIWF Polska prowadzi swoją kampanię Koniec Epoki Klatkowej.

Pełna informacja prasowa znajduje się tutaj.

Horror show każdego dnia, nie tylko w Halloween
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).