Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 16.03.2023

Hollywoodzki aktor Alan Cumming poprosił obywateli i obywatelki Unii Europejskiej o przyłączenie się do działań na rzecz zakazu hodowli klatkowej i wzmocnienia przepisów dotyczących dobrostanu zwierząt.

Nowy film z Alanem Cummingiem

Alan Cumming
© Alan Cumming

Uznany aktor Alan Cumming wsparł naszą kampanię na rzecz zmiany unijnych przepisów dotyczących zwierząt hodowlanych. W nowym filmie, który ma premierę dzisiaj, ujawnia okrucieństwo, jakie spotyka zwierzęta hodowane na fermach w całej Europie. Prosi w nim obywateli i obywatelki UE, aby wzięli udział w naszej akcji i napisali emaile do swojego ministra rolnictwa. W wiadomości mogą wezwać ministra do poparcia planowanego zakazu stosowania klatek i udzielenia wsparcia dla surowszych przepisów dotyczących dobrostanu zwierząt.

Gwiazda znana z hitów takich jak „X-Men 2”, „GoldenEye” czy serii „Mali agenci” mówi:

Właśnie teraz dobrostan miliardów zwierząt jest zagrożony. Unia Europejska ma szansę stworzyć historię kończąc hodowlę przemysłową zwierząt. Ale potrzebujemy Twojej pomocy. Unia Europejska dokonuje przeglądu praw o dobrostanie, a te nagrania pokazują niektóre ze strasznych okrucieństw, które lepsze prawo by zatrzymało. Musimy się upewnić, że nie przegapi tej kluczowej okazji, by dać zwierzętom prawną ochronę, której tak rozpaczliwie potrzebują.
Napisz do Twojego ministra rolnictwa dzisiaj, wzywając go do zostania superbohaterem dając zwierzętom życie warte przeżycia

– wezwał Alan Cumming.

Weź udział w akcji

Pomóż zapewnić zwierzętom przyszłość poza klatkami. Napisz email do ministra rolnictwa Henryka Kowalczyka, by poparł Koniec Epoki Klatkowej oraz zakaz innych okrutnych praktyk hodowlanych aktualnie dopuszczonych przez prawo.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).