Ikona wyszukiwania

Solidarni z Ukrainą

News Section Icon Opublikowane 24.02.2022

Trudno nam się dziś skupić na swojej pracy. Kiedy Rosja najechała Ukrainę, obudziliśmy się w nowej rzeczywistości, najmroczniejszej, z jaką Europa ma do czynienia od pokoleń.

Myślami jesteśmy cały czas z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi, współpracownikami, aktywistami i aktywistkami oraz wszystkimi obywatelkami i obywatelami Ukrainy zaatakowanej dziś przez rosyjskie wojska. W ostatnich dniach współpracowaliśmy z naszym przedstawicielem w Ukrainie, który wykonał dla nas wiele pracy na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt w tym kraju. Nadal wspieramy go i jego rodzinę.

Trudno nam zrozumieć, dlaczego dochodzi do takiej eskalacji militarnej i jakie motywacje kierują jego inicjatorami.

Nasza fundacja, w tym polski oddział, jego pracowniczki i pracownicy, stanowczo potępia rozpoczęcia działań militarnych przez wojska Putina. Wojna oznacza cierpienie nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Pozostaje nam mieć nadzieję na szybki jej koniec.

 

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).