Ikona wyszukiwania

WielkaMoc małych gestów

News Section Icon Opublikowane 10.04.2020

W tym roku Święta Wielkanocne będą wyglądały inaczej. Spędzimy je w bardzo kameralnym gronie. większość z nas nie odwiedzi swoich rodzin, nie spotka się z przyjaciółmi. Ale z pewnością będziemy chcieli z nimi dzielić ten czas. Choćby na odległość i wirtualnie.

Dlatego z okazji Świąt Wielkanocnych, razem z artystą, Rafałem Wechterowiczem, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe kartki świąteczne.

Wielkanoc2


Użyjcie ich, by posłać życzenia bliskim i przyjaciołom – mailem lub za pomocą FB. Przy okazji możecie wesprzeć zwierzęta.

Mówmy sobie miłe rzeczy, podkreślajmy, jak jesteśmy ważni dla siebie nawzajem. Zdobywajmy się na małe gesty. Teraz, kiedy świat stanął na głowie, jeszcze bardziej niż kiedyś potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa, bliskości i wsparcia najbliższych.

Bardziej niż kiedykolwiek potrzebne jest też współczucie. Okazujmy je innym ludziom. Okażmy je zwierzętom. Święta to dobry na to czas. Moc współczucia to WielkaMoc.

Ornament1

Cały zespół Compassion życzy zdrowych, pogodnych i wypełnionych małymi ważnymi gestami Świąt.

Ornament2

Rafał Wechterowicz wykonał projekt kartek pro bono. Dziękujemy!

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).