Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 14.10.2019

Za nami rok pełen ciężkiej i wytężonej pracy. I ogromny sukces! Nasz wspólny! Bez Was nie udałoby się nam zebrać ponad 80 tysięcy podpisów w Polsce i ponad 1,6 miliona w całej UE pod historyczną Europejską Inicjatywą Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej.

Poparcie społeczeństwa jest ogromnie ważne, dlatego też staramy się do niego dotrzeć z ważnymi tematami. Najlepszym na to sposobem jest obecność w mediach, której z tych właśnie względów poświęcamy dużo czasu.

Zbieranie podpisów pod Inicjatywą zakończyło się 11 września 2019 r. Postanowiliśmy sprawdzić, jak często mogliście czytać o naszym projekcie i do ilu osób tym samym dotarliśmy w ostatnich dwóch miesiącach pełnej mobilizacji.

Według raportu Instytutu Monitorowania Mediów w okresie od 17.07-18.09 dotarliśmy w sumie do aż 4.048.737 obywatelek i obywateli w Polsce, a publikacji było 567!

Publikacje ukazały się zarówno w prasie drukowanej (Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy - które razem z artykułem o naszej inicjatywie ukazały się nakładem ponad 129 000 egzemplarzy w całej Polsce!), telewizji (TV Polsat), w stacjach radiowych (Tok.Fm, radio ZET), w publikacjach internetowych oraz w social mediach. Zobaczcie sami.

Raport Media
Wysokie Obcasy
Polsat1
Polsat2
Wyborcza
Agropolska
Okopress
Onet
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).