Search icon

News Section Icon Opublikowane 14.10.2019

Za nami rok pełen ciężkiej i wytężonej pracy. I ogromny sukces! Nasz wspólny! Bez Was nie udałoby się nam zebrać ponad 80 tysięcy podpisów w Polsce i ponad 1,6 miliona w całej UE pod historyczną Europejską Inicjatywą Obywatelską Koniec Epoki Klatkowej.

Poparcie społeczeństwa jest ogromnie ważne, dlatego też staramy się do niego dotrzeć z ważnymi tematami. Najlepszym na to sposobem jest obecność w mediach, której z tych właśnie względów poświęcamy dużo czasu.

Zbieranie podpisów pod Inicjatywą zakończyło się 11 września 2019 r. Postanowiliśmy sprawdzić, jak często mogliście czytać o naszym projekcie i do ilu osób tym samym dotarliśmy w ostatnich dwóch miesiącach pełnej mobilizacji.

Według raportu Instytutu Monitorowania Mediów w okresie od 17.07-18.09 dotarliśmy w sumie do aż 4.048.737 obywatelek i obywateli w Polsce, a publikacji było 567!

Publikacje ukazały się zarówno w prasie drukowanej (Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy - które razem z artykułem o naszej inicjatywie ukazały się nakładem ponad 129 000 egzemplarzy w całej Polsce!), telewizji (TV Polsat), w stacjach radiowych (Tok.Fm, radio ZET), w publikacjach internetowych oraz w social mediach. Zobaczcie sami.

Raport Media
Wysokie Obcasy
Polsat1
Polsat2
Wyborcza
Agropolska
Okopress
Onet