Ikona wyszukiwania

Pierwsza taka konferencja w Polsce

News Section Icon Opublikowane 11.07.2016

W dniach 29-31 lipca 2016 r. Stowarzyszenie Otwarte Klatki organizuje pierwszą w Polsce międzynarodową konferencję na temat ochrony zwierząt! W ramach CARE: Conference on Animal Rights in Europe, na terenie Uniwersytetu SWPS w Warszawie, wygłoszonych zostanie ponad 50 wykładów na temat praw zwierząt.

CARE: Conference on Animals Rights in Europe

Celem konferencji jest stworzenie platformy do współpracy i wymiany doświadczeń dla aktywistów z różnych krajów, jak również przestrzeni do dyskusji o strategiach, wizjach i przyszłości ruchu obrońców praw zwierząt. - Chcemy również promować współpracę z organizacjami, które stawiają pierwsze kroki w działaniach na rzecz zwierząt oraz zaoferować wsparcie aktywistom z Europy Wschodniej i innych krajów, które nie mają dużego doświadczenia w tym obszarze działania - mówi Dobrosława Gogłoza, prezeska Otwartych Klatek.

Podczas trwającej 3 dni konferencji wygłoszonych zostanie ponad 50 wykładów i warsztatów w trzech równoczesnych blokach (2 po angielsku i 1 po polsku). Będą one dotyczyły takich zagadnień jak: udane kampanie na rzecz zwierząt, psychologia jedzenia mięsa, polityka a prawa zwierząt, fundraising w organizacjach ochrony zwierząt, higiena psychiczna aktywistów, śledztwa na fermach przemysłowych, zakładanie nowych organizacji, współpraca z biznesem, lobbing czy efektywny altruizm a kwestia praw zwierząt.

Wśród wykładowców pojawią się m.in. aktywiści PETA, The Humane League, Animal Equality, Vegan Outreach, Essere Animali oraz wielu innych organizacji, które wyróżniają się bogatym doświadczeniem i niezwykłą efektywnością działania w działaniach na rzecz zwierząt.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie http://www.careconf.eu/, na której również można się zapisać na konferencję. Zapis online jest potwierdzeniem wzięcia udziału w wydarzeniu.

Więcej: http://www.careconf.eu/
Wydarzenie na Facebooku, w wersji polskiej i angielskiej

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).