Search icon

Kampanie

Farmagedon / #stopthemachine

Czytaj więcej
STM_strona.jpg

Chów przemysłowy to nie tylko okrucieństwo wobec zwierząt. To także niszczenie środowiska, zmniejszanie bioróżnorodności, choroby ludzi, wysiedlanie społeczności. W pogoni za tanim mięsem zapomnieliśmy o globalnym spojrzeniu na produkcję żywności.

Dlatego powstał "Farmagedon". Książka i kampania, które pokazują rzeczywisty koszt taniego mięsa. Autor, Philip Lymbery, przez 3 lata podróżował po świecie, zbierając materiały na ten temat. Tak powstał smutny obraz tego, jaki wpływ na nas, zwierzęta i środowisko ma chów przemysłowy.

rzut.png

"Farmagedon" jest wołaniem do naszego sumienia, wezwaniem do dostrzeżenia w chowie przemysłowym jednego z najbardziej przerażających przejawów marnowania żywności, cierpienia zwierząt, wymierania zagrożonych gatunków, zanieczyszczenia wód oraz rosnącej liczby chorób cywilizacyjnych.

Co możesz zrobić?

Jeśli wszyscy nie zaczniemy działać, czeka nas globalna katastrofa. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, który pomoże Ci wprowadzić do swojego życia kilka zmian. Te małe zmiany to krok w kierunku lepszej przyszłości dla nas i naszych dzieci.

Czytaj więcej