Ikona wyszukiwania

Uwolnij mnie

Press Release Section Icon 22.06.2016

Compassion in World Farming Polska (CIWF Polska) podjęło decyzję o rozpoczęciu nowej kampanii o wiele mówiącej nazwie - Koniec Epoki Klatkowej. Chcemy, aby stopniowo wycofywano klatki dla wszystkich zwierząt, ponieważ co roku hoduje się tak miliony kur niosek, świń oraz królików. Może to być zaskoczeniem, ale zwierzęciem zamykanym w klatce na terenie Unii Europejskiej w największej ilości są... króliki. Co roku to ponad 330 mln zwierząt.

Od 22 do 26 czerwca w Warszawie w różnych miejscach pojawią się króliki narysowane przez artystę Rafała Wechterowicza. Chcesz uwolnić takiego królika? Zrób to!

Akcja Krolik
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).