Ikona wyszukiwania

Koszyczek = klatka?

Press Release Section Icon 31.03.2015

CIWF Polska z myślą o nadchodzących świętach pokazuje, jak wykonać koszyczek wielkanocny w domu. A przy okazji przypomina, w jakich warunkach trzymane są właśnie te zwierzęta, które ze świętami Wielkanocy najbardziej się kojarzą.

Organizacja CIWF Polska na stronie www.ciwf.pl/wielkanoc umieściła prosty fotoporadnik, w którym punkt po punkcie pokazuje, jak samodzielnie wykonać tekturowy koszyczek wielkanocny. Okazuje się jednak, że z tego samego kawałka papieru można zrobić też klatkę – wystarczy złożyć boki koszyczka. CIWF Polska przypomina w ten sposób, że zanim kury, świnie i króliki trafią do wielkanocnego koszyczka – spędzają całe życie w klatkach.

Pełna informacja prasowa.

 

Koszyczek = klatka?
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).