Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 26.05.2024

AKTUALIZACJA 01/06/2024: Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania w akcję zbierania laurek #MatkiPozaKlatki!

Wasze wspaniałe laurki

Dziękujemy za wszystkie niesamowite laurki dla świń-matek, które przesłaliście do nas. Powstały naprawdę wyjątkowe, poruszające obrazy, które niebawem przedstawimy Ministrze Środowiska i Klimatu Paulinie Hennig-Klosce. Zobaczcie wybrane prace!

Laurka1
Laurka2
Laurka3
Laurka4
Laurka5
Laurka6
Laurka7
Laurka8
Laurka9
Laurka10
Laurka11
Laurka12
Laurka13
Laurka14
Laurka15
Laurka16
Laurka17
Laurka18
Laurka19
Laurka20
Laurka21
Laurk22
Laurka23

 

O akcji #MatkiPozaKlatki

Świętujemy Dzień Matki koncentrując się na zupełnie zbędnym cierpieniu świń-matek w hodowli klatkowej. W tym roku w ramach akcji #MatkiPozaKlatki postanowiliśmy poprosić Was o zawalczenie razem z nami o lepszy świat dla tych wyjątkowych zwierząt. Taki, w którym będą mogły świętować ten wyjątkowy dzień w zbudowanym przez siebie gnieździe, przelewając całą matczyną troskę na swoje dzieci.

Stwórz laurkę dla wyjątkowej matki

Zachęcamy dorosłych, młodzież i dzieci do przygotowania w tym roku specjalnych kartek na Dzień Matki.

Laurka z narysowaną świnią i napisem dla najlepszej mamy świnki na świecie
Jedna z laurek nadesłanych przez nasze wspaniałe osoby wspierające

Prosimy Was o przygotowanie laurek dla świń-matek, którym nie dane jest doświadczyć takiego macierzyństwa, na jakie zasługują. My przekażemy Wasze prace Ministrze Klimatu i Środowiska Paulinie Hennig-Klosce apelując do niej jako polityczki i matki o odejście od hodowli przemysłowej, która krzywdzi zwierzęta i naszą planetę.

Narysuj własnoręcznie laurkę z ryjkiem-serduszkiem lub pobierz i pokoloruj przygotowany specjalnie dla Was szablon.

Napis # Matki Poza Klatki i symbol akcji
Kliknij, by pobrać szablon

Na kartce możesz dopisać też swoje życzenia dla świń-matek i dodać nazwę naszej akcji #MatkiPozaKlatki. Zachęcamy, by o narysowanie laurki poprosić także swoich bliskich i rodzinę. Zwłaszcza głos najmłodszego pokolenia jest tutaj ważny – w końcu to właśnie przyszłe pokolenia poniosą konsekwencje aktualnej sytuacji.

Zdjęcie lub skan przygotowanej laurki wyślij na nasz adres mailowy kontakt@ciwf.pl z nazwą akcji w tytule wiadomości. Prace będziemy zbierać do 31 maja 2024 roku.

Jak możesz jeszcze pomóc?

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, zachęcamy do wpłacenia darowizny z okazji Dnia Matki na rzecz świń-matek. Każda wpłata jest na cenę złota, gdy chodzi o działania dla zwierząt cierpiących w klatkach.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).