Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 02.01.2023

Czy wiesz, jak wielki wpływ mamy na los zwierząt – nasza fundacja wraz ze wszystkimi osobami, które wspierają nas finansowo i swoim zaangażowaniem? My wiemy – podsumowaliśmy bowiem nasze działania i sukcesy w 2022 roku!

Ratujemy miliony zwierząt

To wspólny wysiłek naszych aktywistów i aktywistek, zaangażowanych ekspertów i ekspertek, finansowa pomoc hojnych darczyńców i ogromna chęć do działania dziesiątek tysięcy osób o wielkim sercu dla zwierząt pozwalają realnie zmieniać życia milionów zwierząt na lepsze!

  • 300 milionów zwierząt w UE ma zostać uwolnionych z klatek dzięki sukcesowi naszej kampanii.
  • 138 milionów zwierząt rocznie korzysta na nagrodzonych przez nas w 2022 roku rozwiązaniach firm spożywczych.
  • 2,5 miliarda zwierząt każdego roku żyje w lepszych warunkach dzięki naszej współpracy z biznesem.

W 2022 roku dotarliśmy do milionów osób w Polsce i na całym świecie z przekazem, że musimy pilnie zakończyć okrutne praktyki hodowli zwierząt.

W zeszłym roku w Polsce między innymi:

  • przeprowadziliśmy śledztwo na fermach loch i nagłośniliśmy jego wyniki w największych mediach,
  • dwukrotnie zrealizowaliśmy dużą kampanię billboardową w Warszawie i innych miastach Polski,
  • wykupiliśmy reklamy w prasie, które pokazały cierpienie zwierząt w klatkach,
  • wielokrotnie opowiadaliśmy o losie zwierząt w ogólnopolskich mediach, takich jak Fakty TVN, TOK FM, Wyborcza, Newsweek czy Polityka.

Dzięki tej działalności nasza petycja do ministra rolnictwa o poparcie unijnego zakazu klatek zebrała ponad 100 000 podpisów, a Polska zajęła trzecie miejsce w ważnych unijnych konsultacjach dotyczących dobrostanu zwierząt.

Wolisz obejrzeć?

Przygotowaliśmy też krótkie filmowe podsumowanie najważniejszych sukcesów i wydarzeń z poprzedniego roku. Miłego oglądania!

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).