Ikona wyszukiwania

Najlepsze życzenia walentynkowe!

News Section Icon Opublikowane 14.02.2022

Wiemy, że kochasz zwierzęta nie tylko od święta! Dlatego z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziankę - film poniżej. Obejrzyj i podziel się z bliskimi, używając przycisków pod filmem.

Dziękujemy za Twoje wielkie serce dla zwierząt! Dzięki Twojemu wsparciu możemy z coraz większą determinacją dążyć do budowy świata, w którym żadne zwierzę nie musi cierpieć z ręki człowieka.

Podziel się ze znajomymi i bliskimi swoją miłością do zwierząt! Udostępnij film na Facebooku i w wiadomości e-mail używając przycisków poniżej.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).