Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 13.01.2022

To był wyjątkowy rok dla Compassion i miliardów zwierząt hodowlanych na całym świecie!

Pomimo wyzwań stawianych przez pandemię, nie straciliśmy z oczu naszej misji zakończenia cierpienia zwierząt w hodowli przemysłowej i budowania lepszej przyszłości dla nich i dla nas samych.

Był to zdecydowanie rok pod znakiem naszej Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „End the Cage Age – Koniec Epoki Klatkowej”. Po deklaracji Komisji Europejskiej z 30 czerwca 2021 roku mamy nadzieję, że Epoka Klatkowa zaczęła kończyć się właśnie w mijającym roku.

W wyjątkowych pandemicznych warunkach, dzięki zaangażowaniu setek tysięcy osób w Polsce i milionów osób na całym świecie, wspólnie zmienialiśmy świat na lepsze. 433 publikacje w mediach, 3 nowe raporty, ogólnopolski sondaż, petycja złożona w Ministerstwie i ponad  2 489 867 działań podjętych przez naszych sojuszników na całym świecie przeciwko cierpieniu zwierząt w hodowli przemysłowej! Co jeszcze udało się zrobić dla zwierząt hodowlanych w 2021 roku? Wszystkie sukcesy, odniesione dla dobra zwierząt, znajdziecie w naszym podsumowaniu poniżej.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).