Ikona wyszukiwania

Nasz pierwszy milion! Polskie media o zakończeniu Epoki Klatkowej!

News Section Icon Opublikowane 13.06.2019

30 maja, 8 miesięcy po starcie największego projektu politycznego w historii europejskich zwierząt hodowlanych, zdobyliśmy nasz wyczekiwany pierwszy milion.

Największe polskie media zareagowały na nasz news znakomicie, a my bardzo cieszymy się, że w dobie tak potężnego kryzysu klimatycznego, wciąż są media, którym zależy na popieraniu ważnych i tak potrzebnych zmian politycznych. Dziękujemy za wszystkie publikacje, zerknijcie na niektóre z nich!

Wysokie Obcasy

kek-wysokieobcasy.JPG

OKO.press

kek-okopress.JPG

EuroPAP News

kek-papnews.JPG

Wiadomości Onet

kek-onet.JPG

Wyborcza (Facebook)

kek-wyborcza.JPG

Robert Biedroń (Facebook)

kek-robertbiedron.JPG

 

To jeszcze nie koniec zbierania podpisów obywateli i obywatelek Europy. Nasza Inicjatywa Europejska musi zdobyć jeszcze spory „margines”, na wypadek, gdyby się okazało po weryfikacji (która odbędzie się odpowiednio w każdym kraju członkowskim) część podpisów okaże się niezgodna. Na tę chwilę w Polsce podpisów mamy uzbieranych ponad 53 000. Chcemy pokazać, że Polkom i Polakom zależy na losie zwierząt i planety, liczymy na 100 tysięcy Waszych podpisów. Podpisujcie, udostępniajcie znajomym i rodzinom: www.KoniecEpokiKlatkowej.pl

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).