Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 08.10.2018

8 października, w warszawskim kinie Atlantic, odbyła się naszym zdaniem najważniejsza premiera tej jesieni – "Koniec Epoki Klatkowej", w której główne role zagrali wspaniali aktorzy o wielkich sercach: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki.

ZAKOŃCZ Z NAMI EPOKĘ KLATKOWĄ

 

Tak naprawdę wydarzenie to nie było premierą filmową, a oficjalnym startem naszej ambitnej i historycznej kampanii, czyli Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej (EIO), której celem jest wprowadzenie w całej Unii Europejskiej zakazu stosowania klatek we wszystkich hodowlach zwierząt gospodarskich. Potrzebujemy aż miliona podpisów z całej Europy, a w Polsce chcemy uzbierać ich aż 100 tysięcy. Zadanie wydawać się może karkołomne, dlatego poprosiliśmy o pomoc ponad 130 organizacji z całej UE – to nasza największa koalicja w historii! 

malu41018-0006.jpg

Pomóc zdecydowali nam się także Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki, którzy na oczach dziennikarzy i fotografów pozwolili nam się zamknąć w klatkach, a następnie podpisali naszą Inicjatywę. W wywiadach mówili także o tym, dlaczego powinniśmy już zakończyć ten koszmar, którym jest hodowla klatkowa. DZIĘKUJEMY! ♥♥♥

Bardzo dziękujemy także Fundacji Alberta Schweitzera, Kinu Atlantic oraz restauracji Leonardo Verde!

malu41018-2562.jpg
malu41018-2694.jpg
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).