Search icon

News Section Icon Opublikowane 08.10.2018

8 października, w warszawskim kinie Atlantic, odbyła się naszym zdaniem najważniejsza premiera tej jesieni – "Koniec Epoki Klatkowej", w której główne role zagrali wspaniali aktorzy o wielkich sercach: Barbara Kurdej-Szatan i Mateusz Damięcki.

ZAKOŃCZ Z NAMI EPOKĘ KLATKOWĄ

 

Tak naprawdę wydarzenie to nie było premierą filmową, a oficjalnym startem naszej ambitnej i historycznej kampanii, czyli Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej (EIO), której celem jest wprowadzenie w całej Unii Europejskiej zakazu stosowania klatek we wszystkich hodowlach zwierząt gospodarskich. Potrzebujemy aż miliona podpisów z całej Europy, a w Polsce chcemy uzbierać ich aż 100 tysięcy. Zadanie wydawać się może karkołomne, dlatego poprosiliśmy o pomoc ponad 130 organizacji z całej UE – to nasza największa koalicja w historii! 

malu41018-0006.jpg

Pomóc zdecydowali nam się także Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki, którzy na oczach dziennikarzy i fotografów pozwolili nam się zamknąć w klatkach, a następnie podpisali naszą Inicjatywę. W wywiadach mówili także o tym, dlaczego powinniśmy już zakończyć ten koszmar, którym jest hodowla klatkowa. DZIĘKUJEMY! ♥♥♥

Bardzo dziękujemy także Fundacji Alberta Schweitzera, Kinu Atlantic oraz restauracji Leonardo Verde!

malu41018-2562.jpg
malu41018-2694.jpg