Ikona wyszukiwania

#krowawtrasie, czyli tworzymy 3-wymiarową petycję

News Section Icon Opublikowane 12.10.2015

W tym roku znowu przeprowadziliśmy śledztwo, żeby udokumentować, jak naprawdę wygląda transport milionów zwierząt z Europy. Zobaczyliśmy, że zwierzęta zmuszane są do długiej i wyczerpującej podróży, która może trwać nawet kilka dni. Niestety po przekroczeniu granicy UE zwierzęta nie są już chronione unijnymi przepisami. Na końcu tej podróży czeka je tylko ubój, często w warunkach, które w UE byłyby nielegalne.

Dlatego zwracamy się do Komisji Europejskiej o wprowadzenie zakazu eksportu żywych zwierząt!

Cowtourmap wydarzenie

W październiku przeprowadzimy akcję #KrowaWtrasie. Rzeźba krowy, o wymiarach prawdziwego zwierzęcia, odbędzie swoją podróż aż po 7 krajach (naszą kampanię Stop Eksportowi Żywych Zwierząt prowadzimy w całej Europie). Na początku powierzchnia rzeźby będzie całkiem pusta, jednak z czasem i każdym odwiedzanym krajem, na jej "ciele" będą przybywały podpisy osób, które wspierają nasz apel.

Razem możemy stworzyć tę trójwymiarową petycję. Przyjdź 15 października w okolice pomnika Mikołaja Kopernika na Krakowskie Przedmieście i podpisz się na krowie! Będziemy czekać w godz. 12:00-16:00.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).