Ikona wyszukiwania

Co myślą Polacy?

News Section Icon Opublikowane 27.10.2014

My wiemy, jakich zwierząt w Unii Europejskiej zamyka się w klatkach najwięcej. Ale postanowiliśmy sprawdzić, co na ten temat myślą przechodnie, czy w ogóle trafi się poprawna, a niezbyt oczywista odpowiedź.

Sprawdźcie sami, oglądając nasz film.

Pzeprowadziliśmy także badanie opinii publicznej (YouGov). W tym wypadku podobnie, najczęściej wskazywaną odpowiedzią były kury - to one kojarzą się z klatkami. Przypominamy jednak, że to króliki mają ten niezbyt zaszczytny tytuł bycia zwierzęciem, które na terenie UE zamyka się w klatkach najczęściej.

Badanie opinii publicznej

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).