Ikona wyszukiwania

Aktualności

News Section Icon Opublikowane 11.08.2022

„Koniec z klatkami dla świń” – ekspertyza naukowa UE

Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) wezwał dziś do zakończenia surowego ograniczania swobody ruchu świń-matek. To ważny krok w stronę wycofania klatek z hodowli zwierząt gospodarskich w całej Unii Europejskiej.

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 10.08.2022

Lider rynku jajecznego odchodzi od klatek

Grupa Eurovo – wiodący europejski producent jaj – po zeszłorocznym zobowiązaniu się do stopniowego wycofania klatek i systemów łączonych (nazywanych również „combi”) we Włoszech do 2025 r.,– rozszerzyła swoją decyzję na pozostałe europejskie…

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 03.08.2022

Nowa książka dyrektora Compassion

Już 18 sierpnia nowa książka Philipa Lymbery, dyrektora generalnego Compassion, ukaże się w sprzedaży dzięki wydawnictwu Bloomsbury.

Czytaj więcej
  • 1
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).