Ikona wyszukiwania

Aktualności

News Section Icon Opublikowane 30.10.2020

Spotkaliśmy się z Komisją Europejską!

W piątek 30 października miała miejsca kolejna odsłona naszej walki o Europę bez klatek. Nasz komitet obywatelski spotkał się z Komisją Europejską, aby przedstawić założenia Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „Koniec Epoki Klatkowej”.

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 28.10.2020

ORDER IMPERIUM BRYTYJSKIEGO DLA COMPASSION

Peter Stevenson, nasz wspaniały kolega i znakomity prawnik, który od ponad trzydziestu lat pracuje dla fundacji Compassion jako Chief Policy Advisor, otrzymał właśnie odznaczenie z rąk królowej Elżbiety II: Order Imperium Brytyjskiego.

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 23.10.2020

Parlament Europejski zagłosował przeciw zwierzętom i środowisku

Parlament Europejski zagłosował dziś przeciwko środowisku i zwierzętom – a za rolnictwem przemysłowym i intensywną hodowlą zwierząt.

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 09.10.2020

Ubój bez ogłuszania: wyniki sondażu i nasza opinia

Z zadowoleniem przyjęliśmy wrześniową decyzję i propozycję Sejmu RP, zgodnie z którą zwierzęta mogą być poddawane ubojowi bez ogłuszania w Polsce tylko i wyłącznie wtedy, gdy ich mięso jest przeznaczone do spożycia przez wspólnoty religijne…

Czytaj więcej
News Section Icon Opublikowane 02.10.2020

„Koniec epoki klatkowej” - złożyliśmy prawie 1,4 miliona podpisów!

To prawdopodobnie najważniejsze w historii obchody Światowego Dnia Zwierząt Hodowlanych. 2 października przekazaliśmy wraz z koalicjantami z całej Europy Wasze podpisy pod Europejską Inicjatywą Obywatelską „Koniec Epoki Klatkowej”.

Czytaj więcej
  • 1
Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).