Ikona wyszukiwania

Nasza misja

Naszą misją jest promowanie dobrostanu zwierząt na całym świecie.

Nasze przekonania

Przekonujemy polityków, publikujemy materiały ze śledztw pokazujące okrucieństwo wobec zwierząt hodowanych na fermach i promujemy warunki, w których zwierzęta te będą miały lepsze i pozbawione cierpienia życie.

Compassion in World Farming działa na rzecz systemu produkcji żywności, który będzie dbał o dobro zwierząt, szanował środowisko i zdrowie ludzi, a także będzie uczciwie oznakowany.

Mamy swój udział w kampaniach, które przyniosły realne zmiany dla zwierząt. O szczegółach możecie przeczytać tutaj.

 Nasze kampanie

Zależy nam na tym, żeby zwierzęta mogły znowu wrócić na ziemię, na pastwiska. Postulaty i propozycje narzędzi, za pomocą których można je zrealizować, zamieściliśmy w naszej Karcie.

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).