Ikona wyszukiwania

News Section Icon Opublikowane 31.05.2024

Marzy Ci się praca, w której każdego dnia pomagasz zwierzętom i zmieniasz świat na lepsze? Fantastycznie się składa! Poszukujemy Specjalisty/tki ds. Mediów i Kampanii, który/a zasili nasz zespół na pełny etat.

Szukamy osoby, która umie komunikować się z dziennikarzami, ale także kampaniera, który kreatywnie podejdzie do kampanii, które prowadzimy. Jeśli czujesz, że masz pomysły na to, jak zaangażować ludzi, by doprowadzić do Końca Epoki Klatkowej dla wszystkich zwierzaków to trafiłeś/aś po prostu idealnie!

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2024 roku. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie ogłoszenia. Zapraszamy do rekrutacji i życzymy powodzenia!

Globe

Używasz przestarzałej przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić bezpieczeństwo.

Jeśli masz więcej pytań na ten temat lub inną sprawę, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@ciwf.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu dwóch dni roboczych. Jednak ze względu na dużą liczbę korespondencji, jaką otrzymujemy, czasami może to potrwać nieco dłużej. Prosimy, poczekaj aż odpowiemy na Twoje pytanie. Ewentualnie, jeśli Twoje zapytanie jest pilne, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod numer +48 22 428 23 56  (od poniedziałku do piątku od 9 do 17:30).