Search icon

News Section Icon Opublikowane 01.03.2019

Stanowisko pracy: Digital Marketing Specialist (Digital Fundraiser)

Miejsce pracy: Warszawa (nasze biuro mieści się w samym centrum: przy Marszałkowskiej, tuż obok placu Zbawiciela)

Okres zatrudnienia: start lipiec/sierpień

Wymiar pracy: cały etat (40 godzin tygodniowo), umowa na 1 rok z możliwością przedłużenia

Wynagrodzenie: min. 3600 netto

ZGŁOSZENIA

Na adres mailowy malgorzata.szadkowska@ciwf.pl  do 7 lipca prosimy o wysłanie dokumentów po polsku i angielsku:

 • CV
 • Listu motywacyjnego

Ważne! Pamiętaj o dodaniu klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

KIM JESTEŚMY?

Compassion Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Compassion In World Farming działającej na rzecz poprawienia losu zwierząt. Wizją naszej organizacji jest świat, w którym zwierzęta gospodarskie będą traktowane ze współczuciem i należnym im szacunkiem i w którym nie będzie istniała hodowla przemysłowa. Mamy swój udział w kampaniach, które przyniosły realne zmiany dla zwierząt. Jesteśmy ludźmi, którzy niesprawiedliwość wobec zwierząt traktują osobiście. I zupełnie nie przesadzając – tak, chcemy zmienić świat!

KOGO SZUKAMY?

Wszystko, co robimy, jest możliwe tylko dzięki wsparciu naszych darczyńców – jesteśmy niezależną organizacją pozarządową. Potrzebujemy więc funduszy, które pozwolą nam sprawnie i długofalowo pracować i zaplanować kampanie, dzięki którym zmienimy świat.

Kogo potrzebujemy? Przede wszystkim kogoś, kto dobrze opowiada historie i potrafi zaangażować nimi odbiorców. Jeśli masz doświadczenie w marketingu online i w pozyskiwaniu klientów oraz wiesz jak skutecznie „przemawiać” online do ludzi – to doskonała okazja, żeby do nas dołączyć! A jeśli już masz doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy drogą cyfrową, to z pewnością potrzebujemy właśnie Ciebie! Współpracując ściśle z naszym zespołem w Warszawie oraz przy wsparciu naszej międzynarodowej centrali, będziesz odpowiedzialny/a za stworzenie solidnego programu pozyskiwania środków drogą cyfrową w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 • Pozyskiwanie funduszy ze źródeł cyfrowych (online), rekrutowanie nowych oraz opieka nad dotychczasowymi darczyńcami. Określanie rocznych celów rekrutacji, konwersji oraz zatrzymania darczyńców.
 • Opracowanie, wdrażanie, mierzenie i zarządzanie programem pozyskiwania funduszy drogą cyfrową.
  Zarządzanie bazą darczyńców i wysyłanie podziękowań, prowadzenie bazy danych i wprowadzanie darowizn do systemu.
 • Perfekcyjna komunikacja pomiędzy Compassion Polska, a obecnymi i przyszłymi darczyńcami.

KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE

Wymagany przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Szukamy osoby, która:

 • Posiada wiedzę z zakresu marketingu cyfrowego oraz sprawdzoną umiejętność współpracy z klientami (tzn. naszymi darczyńcami ☺). Jest kreatywna, posiada zdolności analityczne i umiejętności w zakresie komunikacji marketingowej.
 • Uwielbia arkusze kalkulacyjne :)
 • Umie i lubi pracować w zespole, posiada zdolności interpersonalne, a także posiada umiejętność opowiadania z entuzjazmem i zaangażowaniem. Motywuje i inspiruje do działania.
 • Posiada doskonałe umiejętności administracyjne z zakresu pomiaru danych i tworzenia raportów, a także doświadczenie w tworzeniu cyfrowych strategii marketingowych. Potrafi monitorować uzgodnione cele, sprawdza wyniki i dokonuje ulepszeń strategii.
 • Potrafi wprowadzać nowe pomysły, ulepszać procesy i tworzyć innowacyjne rozwiązania.
 • Posiada doskonałą znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie (rozmowa odbędzie się także w języku angielskim!).

MILE WIDZIANE:

 • Znajomość Google Ads, Facebook Ads

Powyższy opis stanowiska pracy nie jest wyczerpujący i w ramach swoich obowiązków będziesz musiał/a wykonywać dodatkowe zadania zgodne ze stanowiskiem pracy na żądanie przełożonego.